Embriyoloji Laboratuvarımız

Dünya standartlarında son teknoloji embriyoloji donatılmış embriyoloji laboratuvarımız

Kalite Sertifikalarımız

ISO ve Akreditasyon Sertifikasına sahip Avrupanın ilk Tüp Bebek Merkeziyiz.

Artan Başarı Oranlarımız

Doğru tedavi yöntemleri ile her geçen gün artan yüksek gebelik oranlarımız.

Uluslararası Konferans

Düzenlediğimiz konferanslar ile başarıyı arttırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz.

Tedavi Yöntemlerimiz

Uyguladığımız tedavi yöntemleri bazıları aşağıda yer aldığı gibidir.

Maternity-banner

Tüp Bebek Tedavisi Nedir ?

Tüp bebek tedavisi alanında ilk uygulanan IVF yöntemdir. Yumurta ve spermlerin laboratuvarda bir araya getirilmesi ve bir süre sonra döllenen yumurtaların kontrol edilmesi şeklinde uygulanır. Bu işlemde sperm ve yumurta kalitesi önemlidir. Sayısı çok az ya da kalitesi kötü olan spermlerde uygulanırsa döllenme işlemi gerçekleşmez. Bu durumda mikroenjeksiyon işlemi denenmelidir.  
22

Yumurta Donasyon İşlemi Nedir ?

Aşağıdaki durumlarda genellikle yumurta donasyonu söz konusudur. Menopoza girmiş veya yumurta üretimi olmayan kadınlar. Turner’s sendromu gibi kalıtsal bozukluğu olan kadınlar. Hastalık nedeniyle yumurtalıkları alınmış kadınlar.
33

Kimlere Sperm Donasyonu Yapılır?

Sperm donasyonu işlemi ile bazı erkeklerde ejekülat denilen meni içerisinde sperm olmamakla birlikte çeşitli cerrahi ve tıbbi tedavilerle sperm bulmak mümkündür.Sperm donasyonu işlemi ile bazı testler ameliyat öncesi mutlaka yapılmalıdır.
genetik

Genetik Tanı hangi durumlarda uygulanır?

Preimplantasyon Genetik Tanı ; Son iki yılda gelişen teknikler birçok yeni kalıtsal hastalığın tanısını mümkün kılmıştır. İnsan genom haritasının çıkartılması sonrasında Genetik bilimi hızla yeni ufuklara doğru gitmektedir.

Kıbrıs'ta Tedavi

Tedavi sürecinizde konaklama ve KKTC hakkında bilmeniz gerekenler

resized_71239-bddb79b51472196289kibris__000x000kopya
Türkiye ve Avrupada yaşayan hastalarımız tüp bebek yöntemi ile Kıbrıs'ta tatil yaparken de bebek sahibi olabiliyor. Türkiye ve Avrupada hastalarımız hem yıllık tatillerini yapmiş oluyorlar, hemde bebek sahibi olmanın sevinci ile ülkelerine dönüyorlar. Tedaviye başlayacak olan hastalarımızın bizlerle temasa geçmesi yeterli olup, hastalarımız için herşeyi biz düşünüyoruz, uçak biletleri, havaalanı transfer, otel konaklama ve tedavi süresince hastane transferi bizler tarafından koordine edilerek ve sizde tedavi zamanı dışındaki vaktinizi Kıbrıs'ın tarihi yerlerini, yemyeşil doğasını, eşsiz güzellikteki kıyalarını tadını çıkarabilirsiniz. Siz isteyin biz sizin için tedavinizi tatile çevirelim!

Daha büyük bir aile olmak için ;

20

Yılda

28832

IVF İşlemi

22719

Canlı Doğum